Ekim-Regülatör-Whatsapp-Destek

Voltaj Probleminiz mi var?

Voltaj Probleminiz varsa regülatör kullanmalısınız, detaylı bilgi için lütfen arayınız...

Regülatör Nedir?

Elektrik, dağıtım şebekelerindeki alçak gerilim trafolarına uzaklık – yakınlık yada iletim hattında devreye girip çıkan farklı yükler nedeniyle toleranslar içinde dağıtılamamakta, şebek gerilimi olması gereken değerden fazla yada eksik gelebilmektedir. Elektrikte gerilimi değişken şartlara bağlı olarak farklı debilerde akan su gibi düşünebiliriz. Nasıl ki akar sulardaki bu farklı debileri kontrol etmek için regülatör sistemleri kullanılıyorsa elektrikte de gerilim dalgalanmalarındaki bu sorunun çözümü için voltaj regülatörü kullanılmaktadır. Regülatörler şebeke geriliminde bir nevi filtre görevi yaparak, yüksek veya düşük gerilimi istenen değerde dengeleyen cihazlardır.

Voltaj regülatörleri kademeli, servo ve statik olmak üzere üç tip üretilmekte olup, günümüzde yaygın olarak kullanılan servo voltaj regülatörleri iki temel unsurdan oluşmaktadır, bunlar servo sistemi ve trafolardır…

Devamını okumak için lütfen tıklayın…

Regülatör fiyatları

Monofaze Regülatör

Şehir şebeke gerilimi tek faz olarak gelen yerlerde monofaze regülatör kullanılabilir.

Trifaze Regülatör

Şebeke gerilimi sanayi elektriği olarak yani 3 faz şeklinde gelen yerlerde trifaze regülatör kullanılabilir.

Kesintisiz Güç Kaynağı

Elektrik kesintilerinde işinizin yarım kalmaması için online Kesintisiz Güç Kaynağı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Trifaze En Çok Satanlar

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Servo Regülatör

Kalite bizim için çok önemlidir.

Piyasada bir çok firmanın yaptığı gibi trafo sargıları Alüminyum ya da Alüminyum üzeri bakır kaplamalı (CCA) tel ile sargılı regülatör satmıyoruz!

Müşterilerimiz özellikle Alüminyum sargılı regülatör talep etmediği sürece üretmiş olduğumuz tüm regülatörlerde birinci sınıf %100 gerçek bakır tel sargılı trafo kullanıyoruz.

Regülatörde Kalitemizi Tercih Eden Müşterilerimiz